Кошик
33 відгуків
0 800 50 7525
+380968583788
+380676960303
+380960556556

Професійне прибирання будинку

Професійне прибирання будинку
Домова Служба надає професійні послуги з прибирання будинку. Наші майстри по клінінгу прибудуть до вашого житла у зручний день та час, аби швидко усунути будь-які забруднення. При цьому ми гарантуємо клієнтам якість, комфорт та оперативність

30.10.19

Наша компанія стане кращим вибором, щоб замовити послуги прибиральниці. В нашому розпорядженні є все, аби гарантувати чистоту та порядок у вашому житлі, включаючи:

·         досвідчених майстрів;

·         спеціальне обладнання, котре необхідне для очистки різноманітних поверхонь;

·         якісну побутову хімію, що допоможе впоратись із будь-якими забрудненнями, при цьому не пошкодивши меблі та облицювальні матеріали.

Довірити нашим спеціалістам можна будь-яке завдання. Ми впораємось із миттям килимів, плитки та вікон, чищенням диванів, пранням штор та тюлі, прасуванням і т. д. Звернутись до нас можна як для генерального прибирання, так і для усунення бруду в конкретному приміщенні (ванна, туалет, під’їзд будинку). В будь-якому випадку, після нашого клінінгу ваше житло просто сяятиме!

Наші клієнти можуть розраховувати на:

·         можливість разового чи регулярного прибирання;

·         доступні ціни;

·         часті акції та програму лояльності для постійних замовників.

Завдяки використанню спеціальних засобів, що відштовхують пилюку, ми гарантуємо чистоту у вашому домі протягом кількох тижнів після надання послуг!